2014. tanév és az azt megelőző évek programjai

2014/2015 nevelési év
Óvodánk alkalmat ad a gyerekeknek a természettel való szoros kapcsolattartásra is. Így van a szülőknek lehetőségük arra is, hogy gyermekük a rendszeres lovaglás élményében is részt
Napjainkban egyre fontosabbá válik, hogy ezt a két fogalmat elkülönítsük, hiszen kukánkban rengeteg olyan dolog is kerül, ami ugyan számunkra már haszontalan, azonban szelektíven gyűjtve még ismét felhasználható, nyersanyagként hasznosítható. A szelektív hulladékgyűjtéssel pedig óvjuk természetünket, környezetünket és támogathatjuk az óvoda alapítványát, amiből
2013/2014 nevelési évben történt
A Víz napja kiemelt jeles nap az óvoda Pedagógiai Programjában. Fontos, hogy gyermekeket már kis korban ráébresszük a víz értékének fontosságára. A jeles napon minden csoport tevékenységek által érzékeltette a gyermekek számára ezeket a fontos értékeket. Szeretném kiemelni a víz napjára elkészült csodálatos akváriumot, ami szülői felajánlás volt a gyermekek szülők nagy
A mikulásgyárban mi is dolgoztunk... A gyerekek és szüleik lelkesen gyűjtötték az ajándékokat, az óvoda alkalmazottai csomagolták, és a Kéktigris csoportba járó Dóri édesapja elvitte a csomagokat a Mikulásgyárba. Köszönés érte itt
Mindkét épületünkben csoportonként gyűjtjük a sok színes műanyag kupakokat! Segítsen, gyüjtsön Ön is gyermekével
Várjuk már lemerült elemeiket az erre a célra kitett dobozokba!
Gyűjtési akciónkban egy szép nagy konténer várja óvodánk 79-es  udvarán a spárgával csomagba kötött száraz, tiszta újságpapírkötegeket, és egyéb papírokat.Minden tele konténer után óvodánk juttatást kap. Kérjük, hozzanak gyermekeikkel minél több reklám és egyéb
A papírgyűjtő konténer mellett textilgyűjtő konténer is várja a ruházati és egyéb